O firmie

w roku 1993 powstała firma SEZAKO – IVO ZATLOUKAL, która tak się nazywała do roku 2002, kiedy to została zmieniona nazwa na SEZAKO s.r.o.

pierwsza nasza technika, z którą pracowaliśmy to pojazd czyszczący połączony z wozem kałowym PV3S. z czasem zakupiliśmy nowe urządzenia do czyszczenia oraz monitoringu najlepszego gatunku. W trakcie wyboru kierowaliśmy się doświadczeniem uzyskanym podczas działalności i skupiliśmy się na efektywności oraz jakości robót.

Naszym celem jest fachowość – zadowolony klient

W chwili obecnej należymy do największych firm, które świadczą usługi w branży czyszczenia oraz monitoringu kanalizacji, robót pogłębiarkami ssącymi lub wywozu odpadu niebezpiecznego cystreną – ADR w Czechach i na Słowacji.

Naszą główną działalnością jest czyszczenie i monitoring kanalizacji od najmniejszych średnic (WC, wanny, umywalki, zlewozmywaki) do kanalizacji o dużych średnicach. Oferujemy bezwykopową technologię napraw kanalizacji pakerami od DN100-DN800.

Przekazujemy oczywiście profesionalnie opracowane protokoły z inspekcji TV oraz propozycję napraw.

DDo dalszych czynności należą roboty wykonywane pogłębiarkami ssącymi, za pomocą których jesteśmy w stanie usunąć prawie jakiekolwiek odpady. Oferujemy kompleksowe rozwiązenie dotyczące likwidacji odpadu wraz z ich wywozem na własne miejsce przeznaczone do składowania.

Jako jedyni posiadamy specialne mobilne separatory substancji ropopochodnych, tłuszczy i ścieków. Nasi klienci wyszukują właśnie takie urządzenia z uwagi na niskie koszty.

Wykonujemy próby szczelności kanalizacji oraz zbiorników (szamb, zbiorników ścieków). Pomiary grubości zbiorników oraz rurociągów.

Naszą pracę najlepiej oceniły urządy miast i gmin, przedsiębiorstwa wodociągów i kanalizacji, jednostki wojskowe, ciepłownie, kopalnie oraz firmy małych przedsiębiorstw aż po duże giganty włącznie z przemysłem chemicznym.

inne oferty

skonaktuj się z ekspertami, jesteśmy gotowi pomóc i zaoferować najlepsze usługi.