Czyszczenie kanalizacji

Za pomocą samochodów do czyszczenia kanalizacji jesteśmy w stanie wyczyścić przewody jakiejkolwiek średnicy i przekroju bez względu na stopień zanieczyszczenia.

Na wyposażenie samochodu składają się oprócz zestawu dysz także łańcuchowe oraz hydrodynamiczne noże do cięcia korzeni. Za pomocą takiego wyposażenia docelowo osiągano stan pierwotny przewodu (usunięcie korzeni, betonowych oraz epoksydowych osadów w złączach itp.).

Cysterna podzielona jest na dwie części. Jedna część umieszczona z przodu jest zbiornikem czystej wody do pompy wysokociśnieniowej. W tylnej części jest komora osadowa służąca do odkładania osadów i nieczystości. Stały dopływ czystej przefiltrowanej wody z komory osadowej do zbiornika czystej wody za pomocą recyklingu typu Wassermeister.

Recykling Wassermeister to ciągły czterostopniowy proces oczyszczania wody sprawdzony w praktyce, który w porównaniu do innych tradycyjnych urządzeń wykazuje się kilkakrotnie wyższą wydajnością.  Zaletą wykorzystywania sprzętu jest oszczędzony czas przeznaczany na pobór oraz transport wody.

Zalety technologii

  • wysoka wydajność ssania
  • wydajne pompy wysokociśnieniowe (efekt czyszczenia)
  • proces czyszczenia wykonano w krótkim czasie